top of page
Server

Ballard OmniBusBox II (OBB2), ticari ve askeri aviyonik ekipman ve sistemleri test etmek, doğrulamak ve simüle etmek için bilgisayarların ve ağların birden çok aviyonik veri yolu ile arayüz oluşturmasını sağlar. OBB2, daha hızlı G/Ç ve işleme özelliklerine sahip popüler OmniBusBox ürünümüzün yeni neslidir. Bu çok yönlü üniteler, Ethernet veya USB üzerinden kontrol edilebilir veya bağımsız çalışacak şekilde programlanabilir.

 

OBB2 son derece yapılandırılabilir ve çeşitli veri yolu protokolleri ve ayrı G/Ç modülleri ile doldurulabilen dört dahili Çekirdeğin yanı sıra yerleşik standart çevre birimleri (Ethernet, seri ve USB) içerir. En yeni gelişmiş MIL-STD-1553 ve ARINC 429 modül seti ile kullanıcılar, dalga formu uyumluluklarını doğrulayabilir, veri yolu kısa devrelerinin ve açıklıklarının işlevlerini test edebilir ve CoPilot® yazılımımızla birleştirildiğinde laboratuvar, üretim ve uçuş testi doğrulaması gerçekleştirebilir ve kutudan çıkar çıkmaz simülasyon.

Ticari Kullanıma Hazır (COTS) ürünler olarak kolayca temin edilebilen OBB2, zorlu simülasyon, test, arayüz, köprüleme, kontrol, simülasyon ve veri kayıt uygulamaları için mükemmeldir.

The Highly Flexible Databus Interface Solution

5.3.png

Flexibility is an understatement with the OmniBusBox II. This high-performance device includes an array of functional features and a modular I/O design. When ordering, just add the combination of modules to get the exact mix of I/O you need. When your needs change, the modules can be changed.

With the OBB2, you get:

  • Multiple I/O module configurations

  • Dual core PPC embedded processor

  • Interface via Ethernet USB 3.0

  • Multiple protocols

  • Extensive timing features

  • Return to factory settings feature

  • Accepts lab and aircraft power (AC)

5.4.png

Four I/O Cores

Full-Featured Version

The four-I/O-core version of the OBB2 accepts up to four (4) I/O modules and includes expansion sites for: PMC/XMC, Mini-PCIe, and mSATA memory storage.

Two OmniBusBox II Versions Are Available to Match Your Requirements

5.4.png

Two I/O Cores

 

Easy-to-Use Network Appliance

The cost-effective two-I/O-core version of the OBB2 accepts up to two (2) I/O modules. This version does not include expansion capability.

bottom of page