top of page
pxlebackround.png

Ballard OmniBus II PXI Express (PXIe) kartı, çok yuvalı PXIe ve CompactPCI Express test sistemlerinde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Bu sistemlerin, ticari ve askeri aviyonik ekipman ve sistemleri test etmek, doğrulamak ve simüle etmek için birden fazla aviyonik veri yolu ile arayüz oluşturmasını sağlar. Kart yüksek düzeyde yapılandırılabilir ve çeşitli veri yolu protokolleri ve ayrı G/Ç modülleri ile doldurulabilen iki dahili Çekirdek içerir.

 

OmniBus II PXIe, Astronics'in daha hızlı G/Ç ve işleme yeteneklerine sahip yeni nesil popüler OmniBus ürünüdür. En yeni gelişmiş MIL-STD-1553 ve ARINC 429 modül seti ile kullanıcılar, dalga formu uyumluluklarını doğrulayabilir, veri yolu kısa devrelerinin ve açıklıklarının işlevlerini test edebilir ve CoPilot® yazılımımızla birleştirildiğinde laboratuvar, üretim ve uçuş testi doğrulaması gerçekleştirebilir ve kutudan çıkar çıkmaz simülasyon. Ticari Kullanıma Hazır (COTS) ürünler olarak kolayca temin edilebilen PCIe arabirimi, zorlu simülasyon, test, arabirim ve veri kayıt uygulamaları için mükemmeldir.

5.1.jpg

Flexibility is key with the OmniBus II PXI Express avionics interface. This high-performance card includes an array of functional features and a modular I/O design. When ordering, just add the combination of modules to get the exact mix of I/O you need. When your needs change, the modules can be changed.

With the OmniBus II PXIe, you get:

  • Compatibility with both PXIe and CompactPCI Express (cPCIe) test systems

  • PXI triggers/syncs/clocks

  • Advanced timing: IRIG, 10 MHz, and PPS

  • Multiple protocols

  • Built-in test: PBIT, IBIT and CBIT

  • LabVIEW compatible hardware and driver available at ni.com

The Highly Flexible Databus Interface Solution

bottom of page