top of page
WhatsApp Görsel 2023-05-16 saat 10.40.17.jpg

Hakkımızda

Satellite
Computer Chip
Night Shift at Office
Military Aircraft

18+

Yıllık Tecrübe

Biz Kimiz ?

AKDAĞ Savunma Teknolojileri ve Mühendislik Hizmetleri Ltd., 2005 yılında kurulmuş bir şirkettir. Genç ve çalışkan kadrosuyla hızlı ve kaliteli çözümler sunmayı amaçlamaktadır. Şirketin kabiliyetleri arasında çok katmanlı, yüksek hızlı PCB tasarımı ve dizgisi, mekanik tasarım ve alüminyum bloktan işlemeye dayalı üretim yer almaktadır.

AKDAĞ Savunma, savunma sanayi başta olmak üzere kamu sektörü ve özel sektörde aşağıdaki alanlarda faaliyet göstermektedir:

  1. Askeri platformlar için birim ve bileşen tasarımı ve yerli imalatı: İşlemci kartı, FPGA kart, taşıyıcı kart, backplane, konnektör bloğu gibi askeri platformlarda kullanılan bileşenlerin tasarımı ve yerli üretimi.

  2. PC tabanlı otomasyon çözümleri: Hareket kontrol sistemi ve bileşenleri gibi PC tabanlı otomasyon çözümlerinin geliştirilmesi ve sağlanması.

  3. Test ve ölçüm sistemleri: Veri toplama kartları ve komple otomatik test sistemlerinin üretimi gibi test ve ölçüm sistemleri çözümlerinin sağlanması.

AKDAĞ Savunma, savunma ve endüstriyel sektörlere yönelik teknolojik çözümler sunan bir firma olarak faaliyet göstermektedir.

Anasayfa > Kurumsal > Hakkımızda

bottom of page